Сочинение на казахском "мой первый учитель" немение 15 предложений ПОЖАЛУЙСТА !!!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В первом классе я увидел первого учителя, который меня научил ко всему. Я с ней часто посещали музеи и экскурсии.я люблю своего учителя! А также и др...
Гость
Менің ең алғашқы ұстазымның аты-........Мен бұл ұстазымды жақсы көремін.Себебі ол бізге ілім-білімді ұйретті.Онымен қоса тəлім-тəрбиені де үйретті.Мен өз ұстазыма ризамын.Оның арқасында мен қазір сабақты жақсы оқимын.