Сочинение на тему "Что я думаю о совместном проживании и что надо сделать для того что бы и мне и соседу было уютно вместе?"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
In my opinion I don't have to share flat with someone, but it will be very good from my side so I have some rules which me and my "neighbour" have to follow: 1. Be patient and quiet to each other 2. Always clean flat (maybe sometimes) 3. Know that you aren't alone and help each other. That's all!