Сочинение на тему моя мечта на английском 5 предложений Помогите Помогите Помогите

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My dream and its Evolution  When I was 5 or 6 I wanted very much to ride my own bike At the age of 8 I dreamt of a pet Later my dream was to join a sport section At the age of a 14 a modern IPad  became my ultimate dream Nowadays my biggest dream is to travel