Сочинение про Тараз на казахском языке за это 35 баллов 5_ 6 предлож хватит пж плиииз помогите...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тараз көне қала.Ол Жамбыл облысында орналасқан.Бұл қала бұрын  Әулиеата  және Мирзоян деп аталған. Таразда тамаша ескерткіштер бар.Олар , Қарахан мазары, монша, Айша бибі күмбезі.Қазір Тараз өте әдемі қала .