Сочините четверостишие, используя заданные рифмы: ... sound ... around ... pie ... eye

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Stop and you will hear a sound, Open your eyes and look around, Don't be lazy and cook a pie, It's named "one black eye"!
Гость
If you some day hear a sound Be attentive, turn around It can be a man with a pie who can fling it in your eye!