Соединить фразы hello jill                      yes please good morning                                            you are welcome help yorself                                                 hi alex would you like some sweets ...

Соединить фразы hello jill                      yes please good morning                                            you are welcome help yorself                                                 hi alex would you like some sweets                   bye thank you                                                     thank you goodbye                                                       good morninq
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
   you are welcome good morning   help yorself   hello jill  hi aleх  would you like some sweet  yes please
Гость
hello Jill  -  hi Alex                                              good morning  -  good morninq                                     help yorself  -    thank you                                     would you like some sweets -  yes please              thank you  -    you are welcome                                             goodbye  -   bye