Сойлем курап уйрен,жаз 1. Пицца 2. Пицца жедім 3. Мен пицца жедім 4. Мен дәмдіпицц?

Сойлем курап уйрен,жаз 1. Пицца 2. Пицца жедім 3. Мен пицца жедім 4. Мен дәмдіпицц?? жедім 1. Шырын 2. Шырын іштің 3. Сен шырын іштің 4. Сен алма шырынын іштің Керекті сөздер: ботқа, сүт, шай.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Ботқа. 2.Ботқа жедiң 3.Ол ботқа жедi 4.Ол дәмдi ботқа жедi 1.Сүт 2.Сүт iштiм 3. Мен сүт iштiм 4. Мен жылы сүт iштiм 1. Шәй 2. Шәй iштiң 3. Сен шәй iштiң 4. Сен ыстық шәй iштiң