Сообщение на тему : Сколько лет живут животные?---Повiдомлення на тему: Скiльки рокiв живуть тварини ?

Сообщение на тему : Сколько лет живут животные? --- Повiдомлення на тему: Скiльки рокiв живуть тварини ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
З багатоклітинних тварин губки живуть до 10— 15 років, представники різних груп черв’яків від 1-3 до декількох десятків років, павуки 4—5 роки, а іноді до 20 років (це самки тарантулів), ракоподібні — від декількох тижнів (дафнія) до 50 років (омари). Комахи живуть недовго, але деякі види можуть досягати віку до 40—60 років. Тривалість життя молюсків — до 100 років, проте багато видів молюсків живуть по декілька місяців або навіть тижнів.