Сообщение на тему значение личной гигиены для сохранения и укрепления здоровья .
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хто такий справжній друг? – Твір на вільну темуУсім хочеться мати такого друга, що буде завжди поруч і в лиху, і в щастя. Який може зрозуміти з півслова, поспівчувати або порадіти. Важливо, щоб емоція була одна на двохДруг уважається сьогоденням, якщо він не заздрить успіхам, і не радується поразкам. А головне в ньому те, що він уміє слухати. Так, де ж беруться справжні друзі?Їх точно не в капусті знаходять. І школи такий поки ще ні, де навчили б стати сьогоденням іншому. І справа навіть не в зовнішності; не буде так, що подивишся на людину, а він так сподобається, що відразу дружити захочеться. Може, потрібні якісь кроки, щоб знайти такого товариша? І чи буде фактор часу мати вирішальне значення в цьому питанні?Ще багато сторіч назад було замічено, що друга має тільки та людина, що сам проявляє дружелюбність. Дійсно, якщо хтось постійно супиться й усім незадоволений, все критикує й своїм поводженням, і манерами, і словами відштовхує від себе, як наблизитися до нього, як його зрозуміти? Що буде тим магнітом, що удержить поруч когось із таким «букой»?Тому, чиясь посмішка й м’якість до недоліків інших може зробити так, щоб навколишні відчули себе комфортно в компанії з такою людиною. А це перший крок до дружби. Звичайно, треба познайомитися, довідатися краще дану особистість, і тільки після цього можна довірити їй якусь серйозну думку й подивитися, яка реакція піде. Це не перевірка в строгому розумінні цього слова, це пошук точок дотику. І чим частіше погляди збігаються на якісь питання, тим більше шансів розпізнати в цій людині сьогодення другаНе можна сказати, що тільки перевірені часом відносини можна вважати справжньою дружбою. Адже іноді симпатія до людини народжується швидко. І помітно, що це почуття обопільно. З’являється довіра, а разом з ним і відвертість. Але час додає впевненості й міцності всьому цьому. Так відбувається тому, що всі люди різні, а виходить, вони при будь – яких обставинах будуть ранити друг другачиВитримає це дружба? Справжня – так! Адже вірний друг уміє прощати, розуміти, а головне, він завжди дає ще один шанс. І при цьому не очікує негатива. А якщо щось піде не так, не дорікне, а допоможе виправити. Для цього друзі навіть можуть пожертвувати своїми інтересами, думаючи колись про благополуччя іншого. Згодом всьому цьому навчаться два чоловіки. А вчителями їм будуть вони саміОтже, справжній друг це та людина, що щиро запитає про справи, радості й тривоги, і якому завжди хочеться сказати правду. Тому, що він частина нашого життя