Составь предложение используя столбы. пять предложений past simple, и пять предложений past continuous

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I'm play my computer games in yesterday morning 2) I'm travel abroad in last week 3) I'm visit a museum at last Wednesday afternoon  4)I'm do my homework at 8 o clock last night  5)I'm watch TV at last night