Составь предложение из слов #1 There,a lot of,were,in,children,park,the. #2 didn,t Tiny,his,visit,friend,yesterday. #3 Where?,skate,do,you. #4 will,you.your,repair,When,bike?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 There were a lot of children in the park 2 tiny didn t visit his friend yesterday  3where do you skate 4 when will you repair your bike