Составь предложение. Зетем ответь на них 1) Baby Elephant, did,vlive, Where? 2) did, What, buy, Father Elephant? 3) did, buy, socks, new, Where, Baby Elephant? 4) Baby Elephant, Did, his, like, T-shirt, new?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
where did live baby elephan?what did buy father ektephant?where did buy new socks baby elephant?did his like baby elephant new t-shirt?