Составь вопросы и ответь на них. 1) like/in autumn/What/you/do/to do?- 2) do/skate/you/Where/in winter?- 3) your/bike/When/you/ride/do?- 4)...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) What you like to do in autmn 2) Where you do skate in winter 3)When do you ride your bike
Гость
1)what do you like to do in autumn 2) where do you skate in winter 3)when do you ride your bike 1.