Составить 8 вопросов про день Святого Валентина и 8 ответов на вопросы по англискаму языку

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. -What happens in Valentine's Day? -People who loves each other are spend this day together. 2. -What will you do on Valentine's Day? -I'll walk with my boyfriend. 3. -What will you present your boy on Valentine's Day? -I'll present a lovely card with a heart.