Составить диалог из слов: Жаңа жыл, бал-маскарад, болып өтті, өтілу барасында, кеш, ұйымдастыру, құттықтау сөз, ертегілердегі кейіпкерлер, өте қызықты, түрлі ойындар, ән, айтылды, өлең, оқылды

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-сәлем -сәлем -жуырда жаңа жыл болмакшы -иа. -Соган орай бал маскарад болмакшы -міне кызык! -өтілу барысында кішігірім кеш уыймдастыруымызга болады -бұл калай сонда? -алдымен куттыктау соз айтайык, кейін ортага ертегідегі кәйіпкерлерді шакырайык, түрлі ән айткызып, би билетейік, балаларга олен окытайык. -Кеш кызыкты отеріне сенімдімін, жарайсың!