Составить диалог между покупателем и продавцом магазин одежды на английском 4кл

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Покупатель - A Продавец - B A - Good evening! Can you help me? B - Okey. What want you to buy? A - I want T-Shirt. B - Okey. How about this T-Shirt? A- Hmm... No. It is very big. B - How about other T-Shirt? A - Oh, yes! This is super! But I want other picture. B - Oh, look! This is nice. A - Yes! How much? B - 1.5$ A - Okey, I take. B - Thank you for buy! A - Good bye.