Составить диалог на английском языкеСоставьте ситуацию или диалог со следующими

Составить диалог на английском языкеСоставьте ситуацию или диалог со следующимисловами и словосочетаниями to decide, the cinema, an interesting film, the box-office, a lot of people, among, to buy tickets for Желательно что нибудь по легче
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
A:Hi!What are you doing? B:I'm buying tickets on cinema for my family. A:Is it an interesting film? B:Yes,it is. A:Here a lot of people. B:Yeah.I'm go to the film,goodbye!