Составить диалог на казахском на тему моя улица срочно !!!!!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-салематсызбе! -салеметсызбе! -сыз неге кунде алуаны жинай бересыз? -неге дейсызбе-себебы егер озымыз табигаты таза устап озымыздын кошемызды озымыз кадырлеп куту аркымнын борышы -рахмет сызге -жаксы тусынгеныне рахмет
Гость
-сәлем сәлем қалайсың жақсы өзіңше мегде бәрі жақсы қоқыс жәшік қайда екен мына жерге тастай сплацыншы ей ол жерге қоқыс тастама не үшін с себебі бұл табиғат бізді қоршап тұрған