Составить диалог про ресторан

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мы пошли на рестаран. Мы там ели много чего. Когда мы пошли,я был очень голодин. Мы купили кофе,торт,салаты,манты. Мы очень обелись.
Гость
питає дочка в мами - мамо ми підемо в ресторан - ні-сказала мама похиливши голову. дівчинка похмирулась і спитала - а чоми ми ніколи не ідемо а інші завжди? - доцю ми не маємо багато грошей. - нк тоді ,мамо, розкажи. дівчинка сіла біля матусі і слухає - ресторан це великий будинок у якому люди харчуються. Там є повар. Він готує їсти. - Можливо і ми колись побудемо в цьому будинку- сказала дівчинка і посміхнулась.