Составить диалог разговор по телефону на английском с переводом

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Hello Kate! How are you? How was school? - Hallo Lisa! I'm okay, and you? OK, and you? - I'm too. I have a bad score for Literature. - Why? - Because I passed the wrong time my composition. - On what subject? - '' My favorite character from the book Harry Potter'' - Good luck to you! Do it! - Thank you so much! - Bye  - Bye!