Составить небольой текст о странах -карликах (5-6 предложений).В тексте приведите примеры стран .Помогите пожалусто

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
карлики європи: монако, андорра, ватикан, сан-марино, ліхтенштейн, люксембург. андорра була під протекторатом франції та іспанії до 1993 року. зараз незалежна держава, але своїх збройних сил не має, тому ці держави її захищають. ватикан - найменша держава світу (1000 осіб). це теократична монархія, де глава уряду є одночасно главою церкви (Папа Римський). в люксембурзі дуже висока тривалість життя населення (83 роки), дохід на душу населення - 80 тис. $ в рік (найбільше в Європі). у всіх державах карликах розвинуті в основному дві сфери - туризм і банківська справа.