Составить по одному предложению на казахском с каждым словом: вертолет, машина, троллейбус, самолет, ракета, поезд.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Президент вертолелетпен ұшып келді. мен асығып ,машинаға отырдым. Әжем екеуміз театрға троллейбуспен жеттік. Әлия самолетта ұшқындан қорқады. Адамдар ракета ұшырып ,ғарышты зерттейді. Атам поезддан түсіп , сөмкелерін тексерді.