Составить предложение. Астана қаласы, Акмола, бас қала, елорда, көркем, əсем саябақтар, санды ғимараттар, мемлекеттік мекемелер, Астананың көркі

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Астана каласы Казакстаннын бас каласы. Казирги Астана буры2е Акмола деп аталган. Казакстаннын бас каласы оте коркем онда асем саябактар, санды гимараттар, мемлекеттик мекемелер орналаскан мир созбен Астананын коркине ештене жетпейди