Составить предложение в Present perfect 2 утвердительных(has/have),2 отрицание(hasen't/haven't) Past simple 1 утвердительное,2 отрицание,2 вопроса (Did ... начальная форма)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
l have watched TV she has gone to shop you haven't ate breakfast he hasn't looked to the pictures l liked apple l was in London in 1999 year did he like to go to schoo? did you live in Vienna?