Составить предложения 1room\ in\ book\ this\ I\ advance\ cant меньше br / больше 2do\ it\ I\ for\ can\ you меньше br / больше someone \brochure \ can \ to\ speak \ receiving \ I\ about? меньше br / больше 3 forward \ hearin...

Составить предложения 1room\ in\ book\ this\ I\ advance\ cant
2do\ it\ I\ for\ can\ you
someone \brochure \ can \ to\ speak \ receiving \ I\ about?
3 forward \ hearing \ I\ from \ look\ to\ you
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  1 I can’t book this room in advance. 2 I can do it for you.  Can I speak to someone about receiving brochure? 3  I look forward to hearing from you