Составить  предложения на слово дзига  и другое  предложения на слово ганок

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привет! Могу предложить тебе такой вариант:  Речення зі словом дзига:  У мене на куртці велика дзига.  Речення зі словом ганок:  В бабусі дуже красивий ганок.
Гость
Дзига була в дитинстві моєю найулюбленішою іграшкою. На ганку у бабусі росте багато квітів.