Составить предложения в разных временах со словами: кору, отыру, унату, куану, асер алу, сатып алу, кому, оширу. Помогите пожалуйста!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мен жазда аңдардың қалай өмір сүріп жатқаның көру керек дедім.Қонақта отқанда тыныш отыру керек деді анам.Мен өзім сабақтан әсер алу керек деп ойлаймын.Қайтыс болған адамды көму біздің дәстүрімі сияқты.Анам маған нанды сатып алу керек,сатып әкелші деді.Дәптерде қате кетсе өшіру керек.Сабақты ұнату керек.Ата-ананның қасында жүргені үшін қуану керек.