Составить развернутый ответ на вопрос: Do you usually spend a lot of time getting ready to go out?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I usually spend not so much time because I wear only  shorts and T-shirts, and I am painting my lips. I usually go roller- skatting so I don't wear any neclases/ I don't like them. So I like a soldier. Five minuet and I'm ready.