Составить текст по теме: my happy pet I have got cat ________ I__________________ I______ and______ every day______ I often_______________ I__________ and________________

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I have got cat,dog I clean and feed every day. I often play with my pet and I often walk with pet I hapy with my pet! and my pet happy my))