СОСТАВИТЬ 3 ПРИДЛОЖЕНИЯ НА АНГЛ. ЯЗ. НА ТЕМУ МОЙ ЛЮБИМЫЙ ВИД СПОРТА.

Гость
I like football. Its very funny game. In summer i play football with my friends. Вроде так.