СОСТАВИТЬ ДИАЛОГ ПРО ДВУХ ШКОЛЬНИКОВ. (2КЛАСС)

Гость
A:HELLO  B/HI a/whats your name? b/ I am Lisa/whats yor name? A/I am Ann .Nice to meet you!  B/Nice to meet you,too. A/how old are you? b/I am eight?and you A/i AM EIGHT ,TOO B/Come Together Music lesson A/go