Составить рассказ о Робинзон Крузо в прошедшем времени (на английском языке): используя First,.... First of all,... To begin with,..... The,... After that,.... La
Составить рассказ о Робинзон Крузо в прошедшем времени (на английском языке): используя First,.... First of all,... To begin with,..... The,... After that,.... La ter,.....
So,....
At the end,....
Finally,....
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
What have you learned about agatha christie? use questions on p.11 for help and think of some questions that could be asked