Составьте 10 предложений на английском языке с наречиями помогите пожалуйста)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
She sang loudly You often make mistakes I found the film amazingly good Only members are allowed to enter I usually have eggs for breakfast However, I will not eat fried eggs again Certainly the quality was very poor She always arrives early He drives carefully It is terribly hot