Составьте диалог на казахском языке на тему "нефть и газ" 7 вопросов и 7 ответов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-салем -салем -Казакстанда кай болигинде мунай ондиретинин билмейсынбе? -арине билем Казакстаннын Батыс жагында мунай ордиреди жане бизде "Тениз шевройл" бирлестиги бар! -ал табиги газдын мол коры кай жакта? -арине биздын коршилес жаткан Ресей мемлекетинде!!! -саган коп рахмет)