Составьте диалог на тему Шымкент на Каз яз очень нужно на понедельник ) прошу люди помогите в Каз яз не очень разбираюсь и как можно грамотнее ))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-салем -салем - Айдар сен демалыста кай жерге барып демалдын ? - Шымкентке - Ал сен ше? - Мен Алматыда. - Ммм. Шымкент оте керемет кала екен. - Маган да унайды - Данияр сен шымкентте болдын ба ? - Ия арине, маган ол жактагы саябак катты унады жане улкен гимараттардын ышыне кырдым - Ал маган зоопарк катты унап калды