Составьте диалог про музыку на английском, вопросы простые, не надо никаких истор?

Составьте диалог про музыку на английском, вопросы простые, не надо никаких истор??й(6 вопростов и ответов) пожалуйста, очень нужно
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-hello -hi -what type of music do you like?  -I like pop music -Why? - because it is very rhythmic and popular  -what favorite singer do you know? -lady gaga  -do you like her music? -yes i do Why? -because her music very crow ,rhytmic and when I hear her music I want to dance!!! -And what do you think about rock music? -i think it is very rude and dont everybody can listen it -thank you bye  -bye