Составьте диалог с отрицательными вопросительными и утвердительными предложени?

Составьте диалог с отрицательными вопросительными и утвердительными предложени??ми. в прошедшем времени
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Hi,Mike! -Hello! -Haven't seen you for ages. How are you? -Just fine, thank you. I saw you yesteday but you didn't notice me. -You don't say so! What time was it? -It was 4 p.m. -I see, that time I was hurrying to the cinema. -Oh, what film did you see? -We saw "Star Wars". I liked it very much. If you haven't seen it yet, you should go. -Oh, I saw it a week ago and I liked it, too. -Well, I have to go now, hope to see you again soon. -Ok, bye.