Составьте диалог знакомства на английском с переводом !( по 5 вопросов от каждого)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Hi! What’s your name? Привет! Как вас зовут? — Olga. What’s yours? Ольга. А вас как зовут? — Andrei. Where are you from, Olga? Андрей. Откуда вы, Ольга? — I’m from the US. And you? Я из США. А вы? — I’m from Russia. Nice to meet you, Olga. Я из России. Приятно с вами познакомиться.
Гость
- Hi! - Hi! - What's your name? I'm Nick  - Nice to meet you, Nick! My name is Lexa - Nice to meet you. Are you Russian?  - Yeah! I'm Russian, I'm from Russian. And you? Where are you from?  - Great! I'm from Italy. Is this your first time in London? - Actually, yes. This is my first time.  - Do you like it here?  - Yeah! It’s a nice place. How long have you been here? - I've lived here since last year. Are you here by yourself? - Yes, I'm  - How long will you be in London? - Until the end of next week.  -  OK, it was nice talking with you. I’ve got to get going now. Have a good time! - Thanks, Nick! You too