Составьте пожалуйста небольшой диалог на английском языке , чтобы в нём присутсвовал обзор на фильм , т.е. его небольшое обсуждение , помогите плз!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Kate:-Нi , Liza ! What's up , what's new ?Liza:- Hey ! Just went to the cinema , great movie !K:- What's that movie ?L:- Harry Potter. The very last part. K:- Great ! What do you think about the movie?L:- He's gorgeous! I'm so glad good overcame the evil. It's a pity many good wizards died , I even dropped a few tears . K:- Wow ! Need to go too .