Составьте пожалуйста предложения на казахском языке со слова:балуан,биыл,жаттығу.Срочно нужно пожалуйста.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Биыл біздің егініміз жақсы өсіп шықты. Денені шынықтыру үшін жаттығу жасау керек.
Гость
Қазақтың атақты балуаны Қажымұқан Мұңайтпасов. Биыл інім бірінші сыныпқа барады. Ол бүгін жаңа жаттығу үйренгенін айтты.