Составте предложения со словами: 1182,919,585,18.22, 6,17, 3,14, 6,7, шестеро.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В 1182 році ми шестеро можемо поїхати у Львів. Через 919 днів ми шестеро можемо поїхати працювати в Німеччину. Минуло 585 днів і ми шестеро приїхали в Київ. 18-го червня ми шестеро підемо в парк. 22 -го серпня ми шестеро поїдемо в село. 6 липня ми шестеро підемо на день народження. А 17 жовтня ми шестеро підемо в ліс. 3 числа ми шестеро повинні прийти в школу. 14 липня ми шестеро підемо гуляти. 7 числа ми шестеро підемо в кафе.