Составьте предложение из предложенных слов, начиная с "I" 1) walking 2) sure 3) doesn't 4) I 5) home 6) he 7) am 8) mind

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I am sure he doesn't mind walking home.
Гость
1, I love to walking on the evening park 2. I am sure in their choise 3. I doesn't have to wear a uniform 4. I can feel it 5. I have to leave their home 6. I love when he smiles 7. I am dancing now  8. I ese my mind for everything