Составьте предложения из слов : 1)you,Do,night,your,homework,often,do,at? 2)Read,the,and,translate,into,it,article,English.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Do you often do your homework at night? 2) Read the article and translate it into Enghlish.
Гость
1) Do you do your homework often at night? 2) Read and translate it article into english