Составьте схемы этих складаназалежный сказау и запятые "Мовы сваёй не зракуцца николи хоць вы якая бяда ни прыйшла воук што блукае у чашчобах на воли каня што вшсне над сцишаным полем коник у травах на кветцы пчала"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мовы сваёй не зракуцца ніколі, хоць бы якая бяда ні прыйшла, воўк, што блукае ў чашчобах на волі, каня, што вісне над сцішаным полем, конік у травах, на кветцы пчала.