Составьте текст "домбра" на казахском языке,от 8 до 20 приложений. Буду очень благодарен.Дам 50 баллов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен домбра шертемын. Меным атам мены домбрада шертуге уйретты. Домбрамен шерткен куйдер оте адемы болады. Меным сынылым домбра шерту секцияга барады. Домбрамен олен шерткен казактар. Ен адемы куйдер домбрамен айтылады. Айтыс домбрасыз отпейды. Акыындар тек кана домбрамен айтысады.