Совершите по карте путешествия вокруг Евразии . Определите моря, омывающие террит

Совершите по карте путешествия вокруг Евразии . Определите моря, омывающие территорию материка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Північне море, Норвезьке море, Балтійське море, Біле море, Баренцеве море, Карське море, море Лаптєвих, Східно - Сибірське море, Берингове море, Охотське море, Японське море, Жовте море, Східно- Китайське море, Філіппінське море, Південнокитайське море, море Сулу, море Сулавесі, море Банда, Тиморське море, Яванське море, Андаманське море, Аравійське море, Червоне море, Каспійське море, Чорне море, Середземне море.