Сойлемдерды сойлем мушесыне талда карым быраздан кейын алган тауарларын машинага тиеды

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Карым-(ким?)бастауыш, бираздан кейн(кашан?)-пысыктауыш, алган тауарларын(нени?)-толыктауыш, машинага(кайда?)-пысыктауыш, тиеди(не истеди?)-баяндауыш.
Гость
Карым - бастауыш біраздан кейн - пысыктауыш алган - аныктауыш тауарларын - толыктауыш машинага - пысыктауыш тиеды - баяндауыш