Создати сенкан твору "Русалонька з 7-В,або прокляття роду Кулаківського" Данило Мищенко та Вадим Кулаківський Допоможить,срочно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Софійка навчається у 7 класі, часто читає й перечитує відому казку про Русалоньку, яка вірно любила принца, врятувала йому життя, але так і не змогла стати для нього єдиною коханою. Дівчинка вимріяла для себе такий образ і бачила в особі однокласника Вадима Кулаківського прекрасного принца. Мама Софійки готується до весілля тітки Сніжани, вони самі вирішили пошити їй весільне плаття. Софійка тим часом гуляє з молодшим братиком РостикомДжерело: http://dovidka.biz.ua/rusalonka-iz-7-v-skorocheno/ Довідник цікавих фактів та корисних знань © dovidka.biz.ua