Создерди соз таптарына топтап жаз, Кунделик, курт,молдир ,мын,алтыншы, жиналды, иримшик, кенши, пайдаланады, жаман, умытпайды, шанкылдайды, кен, ащы, еки

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
кунделик-зат есим курт-зат есим молдир-сын есим мын-сан есим алтыншы- реттиксан есим жиналды-етистик иримшик-зат есим кенши-зат есим пайдаланады-етистик жаман-сын ессим умытпайды-естистик шанкылдайды-етистик кен-зат есим ащы-сын есим еки-сан есим