Спільні і відмінні ознаки односкладних і неповних речень!!Срочноооооооооооо!Помогите

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Односкладні речення - це речення, де є лише підмет або тільки присудок.  Неповне речення - це речення з пропущеним головним членом пропозиції. (Пропущено або підмет, або присудок). При бажанні цей пропущений член речення можна повернути назад в пропозицію.